MIWIXX, s.r.o.
Nova začínajúca firma

Pomocná sila do kuchyne

Náplň práce
Pomocné práce pri príprave jedla, umývanie čierneho riadu, príprava surovín do kuchyne, zodpovednosť za čistotu na zverenom úseku.
Ponúkam prácu pomocnej sily, hľadáme zodpovedného človeka s chuťou pracovať, hľadáme iba pomocnú silu so skúsenosťami a praxou v teplej a studenej kuchyni. Prosím ľudí, ktorí nemajú požadovanú prax s prácou v kuchyni, nevolať. Ďakujem za pochopenie.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Harichovce, Levočská 55
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Certifikáty: Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Ďalšie požiadavky: Platný zdravotný potravinársky preukaz.
Levočská 55
Harichovce
Kontaktná osoba: Bc. Miroslava Sovelova
Telefón: +421915554866
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce