KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

Obchodný zástupca

Náplň práce
obchodný zástupca
aktívne vyhľadávanie klientov, uzatváranie zmlúv
Jednozmenný pracovný režim.
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
provízie ze uzevreté zmluvy
Miesto práce
okres Nové Zámky
Nové Zámky, M.R.Štefánika 1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Outlook - elementárna, Microsoft PowerPoint - elementárna.
Štefánikova 17
81105 Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Tanasis Charizopulos
Telefón: 0905335214
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca