Zariadenie pre seniorov Bohunka
Zariadenie pre seniorov Bohunka ponúka celoročnú pobytovú sociálnu službu pre 38 klientov.

Opatrovateľ

Náplň práce
- Poskytuje opatrovateľské služby klientom umiestneným v ZPS podľa ich potrieb a pokynov ošetrujúceho lekára,
- u mobilných klientov dohliada a asistuje pri samostatnej komplexnej hygienickej starostlivosti klientov zariadenia – ranná a večerná hygiena, kúpanie, sprchovanie, umývanie vlasov, česanie, starostlivosť o ústnu dutinu, starostlivosť o kožu,
- vykonáva rannú a večernú hygienu u ťažko mobilných klientov a imobilných klientov a komplexnú hygienickú starostlivosť (kúpanie aj na posteli),
- vykonáva úkony spojené so zmenou polohy klientov,
- u inkontinentných klientov vykonáva pravidelne očistu a prebaľovanie,
pomáha klientom pri presune na vozík, na lôžko a pomáha pri použití toalety, sprevádza občanov na vozíku na vychádzku na pokyn hlavnej sestry a zdravotnej sestry,
- vykonáva úkony spojené s obliekaním, vyzliekaním a úpravou zovňajšku klientov,
- zodpovedá za osobné šatstvo a bielizne klientov (čistotu, veľkostný vzhľad, uloženie,...),
- vykonáva pranie, žehlenie a drobné úpravy a opravy osobnej bielizne klientov a posteľnej bielizne,
- vykonáva rozdávanie a podávanie stravy klientom,
- roznáša stravu imobilným klientom a kŕmi ich,
- dbá na pitný režim klienta, pravidelne sleduje príjem a výdaj tekutín,
- pomocné a obslužné práce pri opatrovaní občanov v ZPS vyžadujúce fyzickú námahu,
- sprevádza občanov ZPS so zdravotnou dokumentáciou na odborné vyšetrenia k lekárovi a liečebné zákroky na polikliniku,
- sprevádza občanov na vozíku na vychádzku na pokyn zdravotnej sestry.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
650
Práca v novom zariadení, príjemný kolektív, týždeň dovolenky navyše, stravné lístky. V blízkosti Zariadenia pre seniorov možnosť ubytovania.
Miesto práce
Trnavský kraj
Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka

Základné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie v odbore zdravotník -
Stredné odborné vzdelanie v odbore zdravotník - ošetrovateľské a opatrovateľské práce
Stredné odborné vzdelanie v odbore opatrovat.starostlivosť v zariad.soc.star.a v zdrav.zar./ŠP/
Stredné odborné vzdelanie v odbore opatrovateľka
Úplné stredné odborné vzdelanie ošetrovateľské a opatrovateľské práce
Úplné stredné odborné vzdelanie
V prípade nedosiahnutého vzdelania je podmienkou prijatia absolvovanie akreditovaného kurzu opatrovania v rozsahu minimálne 220 hodín.
Hlavná Bohunice 1/70
91930 Jaslovské Bohunice
SR
Kontaktná osoba: PhDr.Martina Valková
Telefón: 0917682462
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ