ZTS Sabinov, a. s.
Výroba priemyselných prevodových zariadení.

Vodič

Náplň práce
- riadenie nákladných motorových vozidiel na pravidelných trasách po Slovensku a v zahraničí
- organizovanie nakládky a vykládky tovaru
- zodpovednosť za prepravovaný náklad
- starostlivosť o zverené motorové vozidlá
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- ďalšie odmeny : - hodnotiaci príplatok, príplatky podľa ZP, ďalšie odmeny za vedenie motorového vozidla s prívesom, cestovné náhrady v zmysle zákona
- stabilita (aj vyžadujeme)
- kariérny rast
- motivujúce finančné ohodnotenie
- sociálny program
Miesto práce
okres Sabinov
Pečovská Nová Ves, Hlavná 1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Vodičské oprávnenie: Skupina C.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť.
Ďalšie požiadavky: - KKV, psychotesty, - vodičský preukaz sk CE - výhodou.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť.
Hollého 27
Sabinov
Kontaktná osoba: Mgr. Monika Urdová
Telefón: +421514561221
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič