GASTRONIX, s.r.o.
Spoločnosť Medusa Group bola založená v roku 2003 otvorením reštaurácie Medusa v historickom centre Bratislavy a dnes je lídrom na slovenskom gastronomickom trhu. V súčasnosti tvorí jej portfólio vyše 40 vlastných gastrozariadení (vrátane samostatnej cateringovej divízie) a zamestnáva viac než 1500 zamestnancov. Spoločnosť sa neustále rozrastá a tvorí trendy v gastronomickom priemysle nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Buduje dôveru svojich zákazníkov a prináša im zážitky prostredníctvom premyslených konceptov a jedinečných produktov, ktoré vznikajú predovšetkým vďaka tomu, že všetci zamestnanci spoločnosti pracujú ako jeden tím.

Pomocná sila v kuchyni

Náplň práce
Vašou úlohou bude:
- umývanie riadu a kuchynského inventáru
- iné čistiace práce v kuchyni a iných priestoroch prevádzky, upratovanie prevádzky
- iná výpomoc kuchárom podľa potreby
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Michalská 19/21
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Einsteinova 23
Bratislava-Petržalka
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Kissová
Telefón: +421901902319
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce