Apartmány Lomnica, s.r.o.
Apartmány Lomnica, s.r.o.- apartmánové domy hotelového typu, v ktorom sú zamestnávané recepčné, chyžné, barman, údržbár, prevádzkar.

Recepčná

Náplň práce
Registrácia hostí na ubytovanie, poskytovanie služieb pre prichádzajúcich, ubytovaných a odchádzajúcich hostí, poskytovanie informácii, rezervácia pobytov, vykonáva zúčtovanie poskytnutých služieb klientom hotela, plní ďalšie úlohy podľa pokynov zamestnávateľa.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 19:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Odmeny z obratu.
Miesto práce
okres Kežmarok
Veľká Lomnica, Tatranská 610
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Internet - pokročilá.
Lalinok, Pod Hradiskom 12/04
Divinka
Kontaktná osoba: Soňa Blažeková
Telefón: +421911501470
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Recepčný