Mestský futbalový klub Tatran Liptovský Mikuláš
športová organizácia zaoberajúca sa futbalom, ktorá pôsobí na území mesta.

Upratovačka

Náplň práce
upratovanie, pranie.
Jednozmenný pracovný režim.
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš, Smrečianska 612
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Smrečianska 612
Liptovský Mikuláš
Kontaktná osoba: Jana Stančeková
Telefón: +421918398763
Aktualizované 11.10.2018