Súkromná materská škola, Duchnovičova 26, 066 01 Humenné
Súkromná materská škola poskytuje starostlivosť, výchovu a vzdelávanie deťom od 2 rokov podľa školského vzdelávacieho programu. Prevádzka materskej školy je v pracovných dňoch od 6.00 h do 18.00 h.

Kuchár, kuchárka

Náplň práce
Samostatná príprava jedál a jeho normovanie v školskej jedálni (desiata, obed, olovrant) a jeho rozdeľovanie deťom do tried podľa materiálno-spotrebných noriem pre školské stravovanie, odporúčaných výživových dávok podľa vekových kategórií stravníkov a hygienických požiadaviek a zásad správnej výrobnej praxe. V školskej jedálni pracujú dve kuchárky.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Humenné
Humenné, Duchnovičova 26
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, samostatnosť.
Ďalšie požiadavky: prax v školskom stravovaní vítaná.
Osobnostné predpoklady: ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), spoľahlivosť.
Duchnovičova 26
Humenné
Kontaktná osoba: Jana Fecurová
Telefón: +421905181721
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár