SEDASPORT, s.r.o.
Spoločnosť Sedasport,s.r.o je úspešne sa rozvíjajúca firma,realizujúca projekty v Európe, Severnej Amerike a Afrike. Hlavnou náplňou je výroba a montáž sedadiel a tribún pre športoviská , kiná, divadlá a posluchárne.

Montážny pracovník

Náplň práce
- externá montáž sedadiel a tribún (územie SR, príp. zahraničie)
- nakládka a vykládka tovaru
- likvidácia odpadu a nečistôt na mieste montáže
- dodržiavanie technologického postupu, časového fondu a ostatných pokynov vedúceho montážnej skupiny
- výpomoc pri internej montáži a zámočníckej výrobe (práca v sídle spoločnosti)
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
+ 20% prémie po skúšobnej dobe
- stravovanie / cestovné náhrady v prípade vycestovania
- možnosť práce na živnosť
Miesto práce
okres Myjava
Myjava, Staromyjavská 1031/14
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, tímová práca.
Ďalšie požiadavky: - cudzí jazyk výhodou, - preukazy výhodou (viazač bremien, obsluha motorových vozíkov, žeriavu a zdvíhadiel, pracovnej plošiny, stavebných strojov atď.).
Staromyjavská 1031/14
Myjava
Kontaktná osoba: Nina Švancarová
Telefón: +421915712896
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér