IMUNA PHARM, a.s.
Farmaceutická spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou liekov, krvných derivátov a zdravotníckych pomôcok.

Referent nákupu

Náplň práce
* Zodpovednosť za nákup pridelených položiek vo výrobnej spoločnosti, sledovanie stavu zásob, objednávanie tovaru, operatívne riešenie vzniknutých problémov s dodávateľmi (potrebná komunikácia v anglickom jazyku).
* Práca v systémoch ISO a Správnej výrobnej praxe (SVP).
* Agenda skladového hospodárstva v podmienkach SVP.
* Zadávanie údajov do počítačového systému.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- pracovná zmluva na plný pracovný úväzok a dobu neurčitú,
- k mesačnej mzde ponúkame osobné hodnotenie, výška ktorého je v závislosti od skúseností uchádzača a dosahovania pracovných výsledkov,
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
- príležitosť získať nové poznatky v oblasti nákupu v náväznosti na špecifické požiadavky systémov SVP a ISO.
Miesto práce
okres Sabinov
Šarišské Michaľany, Jarková 269/17
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Od úspešného kandidáta očakávame schopnosť samostatne riešiť problémy, profesionálne vystupovanie, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť a komunikatívnosť., , Znalosť anglického, alebo iného cudzieho jazyka je výhodou, nie však podmienkou pre prijatie do pracovného pomeru., Uprednostnení budú uchádzači s praxou v oblasti nákupu.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, sebaistota, spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Jarková 269/17
Šarišské Michaľany
Kontaktná osoba: Ľudmila Takáčová
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Referent

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Nákupca