Ing. Irena Košecká
kaviareň, barčajovňa

Barman - čašník

Náplň práce
príprava teplých a studených nápojov, obsluhovanie hostí, práca s ERP, udržiavanie poriadku na pracovisku, podávanie občerstvenia a zákuskov.
Pružný pracovný čas.
Pracovný čas: od 7:00 do 22:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
práca v príjemnom prostredí
Miesto práce
okres Topoľčany
Topoľčany, Nám. M. R. Štefánika 2156
Termín nástupu
2. 11. 2018
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 5 rokov.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť, tvorivosť (kreativita).
Cudzie jazyky: slovenský - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Internet - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, komunikatívnosť, spoľahlivosť, precíznosť (presnosť), sebaovládanie.
Janka Kráľa 4869
Topoľčany
Kontaktná osoba: Ing. Irena Košecká
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Barman