Ján Galovič Galovič - Trans, Anna Galovičová - právny nástupca
Ostatná osobná pozemná doprava i. n. .

Vodič autobusu

Náplň práce
Ponúkame prácu vodiča na autobusoch po Slovensku aj v celej Európe za výhodných podmienok.
Turnusová práca.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Preplácame podľa aktuálnej potreby karty KKV, karty vodiča, zdravotné prehliadky, psychotesty, zodpovednostné poistenie..
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Senec
Chorvátsky Grob, Chorvátsky Grob 32
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina D.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť.
Cudzie jazyky: slovenský - elementárna: A1 a A2.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Chorvátsky Grob 32
Chorvátsky Grob
Kontaktná osoba: Roman Galovič
Telefón: +421905976220
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič