A-Z transport & services s.r.o.

Operátor/ka výroby HMT (doprava zadarmo)

Náplň práce
- ručné osadzovanie dosiek plošných spojov
- ručné spájkovanie a odspájkovávanie (nie je potrebná prax, každého zaučia)
- elektromechanická montáž dosiek plošných spojov
- ručné osadzovanie komponentov, balenie, ľahká mechanická montáž na základe výrobného plánu
- výroba komponentov podľa zoznamu komponentov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
528€
Iné výhody
Mzda:
528€ brutto základná mzda
0,882€/hod. brutto príplatok za nočnú
2€/hod. brutto príplatok za prácu v sobotu a v nedeľu
100% príplatok za právu vo sviatok
30% príplatok za prácu nadčas

- zabezpečená doprava zadarmo z nasledovných obcí:
- trasa 1 (Virt-Vráble): Virt, Marcelová, Modrany, Bátorové Kosihy, Gbelce, Svodín, Farná, Vráble
- trasa 2 (Virt-Vráble): Virt, Marcelová, Svätý Peter, Dulovce, Pribeta, Strekov, Rúbaň, Dubník, Jasová, Kolta, Pozba, Beša, Vráble
- trasa 3 (Virt-Vráble): Virt, Hurbanovo, Nové Zámky, Bánov, Šurany, Úľany nad Žitavou, Dolný Ohaj, Vráble

- stravné lístky za nočné, víkendy, dvanástky, štátne sviatky v hodnote 3,60€ (doplatok zamestnanca 1,43€/1 stravný lístok)
- obedy v hodnote 1,17€/obed
- sociálny fond 1 x za 3 mesiace v hodnote 10€
Miesto práce
Nitriansky kraj
Vráble
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Práca na pracovnú zmluvu do kmeňového stavu. Miesto výkonu práce Vráble.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- 3 zmenná prevádzka - práca je na 8 hod. zmeny (týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná)

Požiadavky:
- zodpovednosť
- dobrý zrak, okuliare nie sú prekážkou

V prípade záujmu je nutné poslať životopis s aktuálnou fotografiou tváre na praca@aztrans.sk, alebo ho prineste osobne na pobočku Petöfiho 30, Komárno (Po - Pia 8:00-16:00). V prípade nejasností nás kontaktujte na tel. čísle 0911 10 66 10 (Po - Pia 8:00-16:00).
Kontaktná osoba: Zuzana
Telefón: 0911106610
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné