JK Izolace
JK Izolace-izolace staveb

Obchodný zástupca

Náplň práce
*Aktivně hledat nové zákazníky
*Udržovat dobré vztahy se stávajícími zákazníky
*Poskytovat koncovým zákazníkům odborné poradenství
*Vytvářet cenové nabídky
*Podepisovat obchodní smlouvy pro stálé zákazníky
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1 000 - 3 000 EUR / Mesiac Finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
Iné výhody
Na oplátku Vám nabízíme
Práci na živnostenský list s flexibilní pracovní dobou
Samostatnou a seberealizující práci
Finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
Společenské akce během roku
Pravidelná školení
Telefonní číslo + paušál
Miesto práce
Bratislavský kraj
Trenčiansky kraj
Trnavský kraj
Nejvíce se Vám budou věnovat majitelé společnosti, kteří Vám budou velkou podporou v začátcích. Poradí, jak
řešit problémy, a vyrazí s vámi za klientem i na stavbu. Velkou podporou Vám budou i zkušení kolegové, kteří Vás vždy podrží.
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Hledáme aktivního a přátelského obchodníka
Komunikativní, pozitivní a přátelskou osobnost
Týmového hráče a dobrého kolegu
Obchodníka jasně orientovaného na cíl s tahem na branku
Samostatného, spolehlivého a pracovitého člověka
Obchodníka s řidičským průkazem a znalostí práce na PC
Kontakt
JK Izolace
Nádražní 1275
69642 Vracov
česká republika
Kontaktná osoba: Vítková Kristýna
Telefón: +420608217616
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca