AVEC trade SK, s.r.o.
Sprostredkovanie prác v potravinárskom a elektrotechnickom priemysle.

Kontrolór kvality

Náplň práce
• Kontrola vstupného materiálu alebo hotového výrobku v súlade s pracovnými inštrukciami;
• Kontrola dodržiavania dodržiavania technologickej disciplíny;
• Pravidelné merania výrobkov vo výrobnom procese pomocou meradiel (posuvné meradlo, mikrometer, silomer a pod.) a označovanie skontrolovaného materiálu;
• Zaznamenávanie výsledkov vstupnej kontroly a meraní vo výrobnom procese;
• Oboznamovanie nadriadeného o výsledkoch a zistených nedostatkoch.
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Bytča
Bytča, Hlavná 14
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), technická gramotnosť, samostatnosť.
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Zmysel pre detaily, samostatnosť, flexibilita, Užívateľ PC(MS Office, excel), Schopnosť čítať technické výkresy, Schopnosť merať mechanické veličiny pomocou posuvného meradla, mikrometra, silomeru a pod., Dobrý zrak, Anglický jazyk VÝHODOU, Pracovné skúsenosti v oblasti kvality VÝHODOU.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, precíznosť (presnosť), technický talent.
Predmestská 1335/19
Žilina
Kontaktná osoba: Ing. Soňa Beláková
Telefón: +421911553113
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Manažér kvality