Novogal a.s.
Výroba a predaj hydinových produktov - slepačích vajec a brojlerových kurčiat.

Prevádzkový údržbár

Náplň práce
Vykonáva kompletnú údržbu a opravu strojnotechnologických zariadení fariem,obsluhuje a nastavuje všetky strojnotechnologické zariadenia fariem a stará sa o bezporuchový chod týchto zariadení, aktívne sa zúčastňuje a vykonáva práce spojené s vyskladňovaním, naskladňovaním hydiny, asanáciami fariem, zberom, triedením a balením vajec, vykonáva odtrusovanie hál.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:15.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Ďalšie odmeny: zvýšenie platu po skúšobnej dobe, dva krát do roka prémie a ostatné zamestnanecké benefity.
Pracovný pomer je na dobu určitú a po dvoch rokoch sa mení na dobu neurčitú.
Miesto práce
okres Nové Zámky
Dvory nad Žitavou, Hlboká cesta 1421
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie.
Hlboká cesta 1421
Dvory nad Žitavou
Kontaktná osoba: Ing. Patrik Tučáni
Telefón: +421902943425
Fax: 0356484291
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Údržbár