REDOS Stavebné centrum s.r.o.
Stavebné centrum, predaj stavebného materiálu, veľkoobchod a maloobchod.

Účtovníčka

Náplň práce
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
mesačné finančné ohodnotenie, školenia,
Miesto práce
okres Čadca
Čadca, Horelica 13
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 4 roky.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný písomný prejav, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, ALFA - pokročilá, OMEGA - pokročilá, Internet - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Horelica 489
Čadca
Kontaktná osoba: Vladimír Tatarka
Telefón: +421907811210
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Účtovník