Pavol Jurina
Firma sa zaoberá výrobou nerezových a kovaných brán, plotov, zábradlí.

Zvárač, zámočník

Náplň práce
hľadám zvárača, obrábača kovov, prípadne zámočníka, ide o výrobu a následne montáž nerezových i kovových brán, plotov, zábradlí, gastro zariadení, a pod., nie je nutnosť zváracieho preukazu
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Čadca
Stará Bystrica, Stará Bystrica 19
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Stará Bystrica 19
Stará Bystrica
Kontaktná osoba: Pavol Jurina
Telefón: +421948027360
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zvárač

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník