Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
Poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.

Upratovačka

Náplň práce
3 x chirurgické oddelenie ihneď na zástup počas dlhodobej PN (pracovná doba 6:00-18:00 hod. aj soboty a nedele)

1x očné oddelenie ambulantná časť od 1.11.2018 na zástup počas dlhodobej PN (pracovná doba 12:30-20:00 hod pondelok-piatok, 2x sobota 6:00-18:00 hod.)

1x ortopedické oddelenie od 1.12.2018 na zástup počas dlhodobej PN (pracovná doba 6:00-18:00 hod. aj soboty a nedele))

1x pediatrické oddelenie ihneď na zástup počas dlhodobej PN (pracovná doba 6:00-18:00 hod. aj soboty a nedele)

1x interné oddelenie ihneď na zástup počas dlhodobej PN (pracovná doba 6:00-18:00 hod. aj soboty a nedele)

1x psychiatrické oddelenie od 1.12.2018 (pracovná doba 6:00-18:00 hod. aj soboty a nedele)

1x poliklinika výšková budova ihneď na zástup počas dlhodobej PN (37,5 hod úväzok, pracovná doba 14:00-22:00 hod. pondelok-piatok)

1x ambulantná časť oddelenia klinickej a radiačnej onkológie. Pracovná doba: Po-Pia okrem stredy 11,00 - 18,00 hod
Str. 10,00 - 18,00 hod.Víkendy voľné.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 18:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Sociálny fond.
Celozávodné stravovanie.
Stabilná dlhodobá práca.
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Vojtecha Spanyola 43
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: Upratovanie v zastupovacej čate s finančným bonusom., Blizšie informácie poskytne p. Zelná, 041/5110860.
Vojtecha Spanyola 43
Žilina
Kontaktná osoba: Gabriela Rossáková
Telefón: +421415110194
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka