Materská škola Šťastná26 82105 Bratislava
Predškolské zariadenie

Pomocné práce, Kuchár, pomocná sila v kuchyni

Náplň práce
pomocné práce pri príprave jedla v kuchyni pre deti v štátnej materskej škole
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
450€
Miesto práce
Slovenská republika
Bratislavský kraj
Bratislava
Ružinov
Termín nástupu
17.10.2018
Informácie pre uchádzača
kontakt 0911 910 385
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
záujem o prácu, zodpovednosť,dobré medziľudské vzťahy
Šťastná, 26
82105 Bratislava
SR
Kontaktná osoba: HELENA FAJTOVA
Telefón: 0911 910 385
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár