KA Group s.r.o.
ICO: DIC:2023416846 Identifikacné císlo pre dan / IC DPH: SK2023416846 Eori: SK2023416846

Administratívny pracovník, Asistent, Brigádnik

Náplň práce
Hľadáme:
Zamestnanca, prípadne brigádnika, na výpomoc pri správe portfólia nájomných nehnuteľností, spracovanie drobných produktov na predaj (fotenie, meranie, úprava v PC), administratívna práca (vedenie evidencie, poštová agenda a pod.), a ďalšie činnosti podľa potreby.

Pracovná doba:
Skrátený úväzok: 24 - 35 hodín týždenne.
Možnosť práce aj na plný úväzok.

Požiadavky:
Práca s PC ( Word, internet).

Práca je vhodná aj pre študenta alebo absolventa VŠ.
Preferujeme absolventov ktorí dosahovali mimoriadne výsledky počas štúdia.

Miesto výkonu prác:
Banská Bystrica

Životopis a popis predošlých pracovných skúseností poslať na: alex.kreze@gmail.com, tel. kontakt: 0911881214. Predmet emailu: ASISTENT BB - 2

Termín pohovoru: Október/November 2018
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Ponúkame:
Asistent bude mať k dispozícii notebook, firemný telefón a kanceláriu v centre mesta. Stanete sa súčasťou rýchlo sa rozvíjajúceho a dynamického týmu. Asistent bude tiež kompletné zaškolený. V prípade preukázania šikovnosti možnosť vyššieho zárobku ako aj kariérneho rastu. Možnosť práce niektoré dni aj z domu.

V prípade šikovnosti možnosť pracovného postupu na vyššie pozície ako:
Správca nájomných nehnuteľností, projektový manager, analytik investičných príležitostí.
BB
Termín nástupu
Október, November 2018
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Povstalecká cesta 6453/8
97409 Banská Bystrica
Telefón: 0911881214
Aktualizované 10.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Asistent

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brigádnik