Peter Sadecky

Obchodný zástupca

Náplň práce
Mate teraz jedinecnu moznost sa dostat do medzinarodnej korporatnej spolocnosti so sidlom v Bratislave, v ktorej vas prevediem komplexnym zaskolenim a nasmerujem vas na poziciu stredneho manazmentu v pomerne rychlom case (od 01/2019 sa otvara pre uspesnych kandidatov manazerska akademia) s cielom maximalizovat svoj potencial v oblasti obchodu a podnikania.
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
Dohodou
flexibilny pracovny cas, moznost karierneho rastu, podpora medzinarodnej spolocnosti po teoretickej aj praktickej stranke, vzdelavanie a rozvoj, prijemne pracovne vztahy, siroky prehlad trhu, zaujimave financne ohodnotenie
Miesto práce
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Nitriansky kraj
Žilinský kraj
Skolenia a treningy su v Bratislave a Trnave
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
Viac informacii sa dozviete na pracovnom pohovore. Prosim iba serioznych zaujemcov sa dozvediet viac.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodicsky preukaz typu B - velka vyhoda
Kontaktná osoba: Peter Sadecky
Telefón: 0904614512
Aktualizované 10.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca