B.A.S. AGENCY, s.r.o.
Sme stavebná firma zaoberajúcou sa vykonávaním stavebných profesií vodár, kúrenár, elektrikár, sadrokartonista.

Vodár, kurenár

Náplň práce
Inštalatérske práce na domových, bytových, obchodných a priemyselných stavbách.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Ubytovanie a cestovanie hradí zamestnávateľ, stabilná dlhodobá práca.
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Košice
Košice-Dargov.hrdinov, Pod Furčou 7
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: Zodpovednosť, odbornosť technická zručnosť, ochota pracovať flexibilne.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie.
Svidnícka 2526/47A
Košice-Pereš
Kontaktná osoba: Ing. Stanislav Benčo
Telefón: +421905218218
Aktualizované 10.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Inštalatér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Údržbár