AGROPROFIT Bešeňov, a.s.
poľnohospodárska firma zameraná na rastlinnú a živočíšnu výrobu

Zootechnik

Náplň práce
1. Vykonávanie očkovania
- Podávanie očkovacích látok zvieratám
2. Starostlivosť o teľatá
- Podávania halocuru
- Váženie teliat pri narodení a pri odstave
- Odrohovanie teliat
-Podávanie roztoku teľatám
3. Sledovanie stáda a zaznamenávanie zistených chýb
- Spisovanie chýbajúcich ušných čísel
- Vyhľadávanie a vyšetrenie potencionálne chorých kráv
- Kontrola kráv v skupinách, ktorým klesá produkcia mlieka
4. Manipulácia so zvieratami
- Presúvanie zvierat
- Strihanie chvostov kravám v skupine ČO
5. Podávanie a príprava nálevov, infúzií, dezinfekcií a iných liekov
- Príprava dezinfekcie do dojárne a dezinfikovanie dojacích priestorov
- Podávanie MPG ketózovým kravám
- Príprava sáčkov na nálevy
- Podávanie Rotagalu kravám, ktoré sú presúvané do prípravy
6. Oprava obojkov
- Dopĺňanie chýbajúcich číslic na obojku
- Oprava respondérov
7. Vykonávanie víkendovej služby
8. Dezinfekcia múch na farme
- Aplikácia prostriedkov na ničenie múch
9. Pripúšťanie
10. Pomocné práce v rámci tímu zootechnikov
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
práca na jednej z najväčších mliečnych fariem v Európe
Miesto práce
okres Nové Zámky
Bešeňov, Bešeňov 624
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: bezúhonnosť.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, analytické myslenie, cieľavedomosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Bešeňov 624
Bešeňov
Kontaktná osoba: Bc. Ján Glemba
Telefón: +421905207130
Aktualizované 10.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Poľnohospodársky technik