Lybon s.r.o.
Administratívne práce a služby

Pomocná účtovníčka

Náplň práce
pomocné účtovnícke a administratívne práce, po zaškolení samostatné účtovanie prípadov
Pracovný čas: od 9:00 do.
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
možnosť neustáleho vzdelávania sa
Miesto práce
okres Nitra
Nitra, Piaristická 2
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), tvorivosť (kreativita), samostatnosť, kultivovaný písomný prejav.
Cudzie jazyky: nemecký - elementárna: A1 a A2.
Počítače: OMEGA - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá.
Hollého 1494/7
Nitra
Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Langová
Aktualizované 10.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Účtovník