WayUP Trading Slovakia, s.r.o.
Vedenie účtovníctva , Administratívne služby, vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činností

Projektový manažér

Náplň práce
Príprava a realizácia projektov. Komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Prémie, flexibilná pracovná doba, príjemný kolektív
Miesto práce
okres Košice
Košice-Staré Mesto, Moyzesova
Termín nástupu
1. 11. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Outlook - elementárna, Internet - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, cieľavedomosť, iniciatívnosť.
Okružná 8
Rožňava
Kontaktná osoba: Sabína Pavelková
Aktualizované 10.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Projektový manažér