innogy Slovensko s. r. o.
Spoločnosť innogy Slovensko s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu s plynom od roku 2008 (do 30.9.2016 pod názvom RWE Gas Slovensko, s.r.o.). Sme druhý najväčší dodávateľ zemného plynu a energetických riešení na Slovensku, ktorému verí už viac ako 4 000 zákazníkov z radov firiem a organizácií a viac ako 100 000 domácností.Pracujeme na vývoji technológií pre energetický svet budúcnosti. Skúmame a tvoríme inovatívne produkty a služby v mnohých oblastiach našej spoločnosti. Okrem dodávky plynu a súvisiacich služieb prinášame našim slovenským zákazníkom stále nové produkty a riešenia, ktoré im pomáhajú ušetriť financie, zvyšujú bezpečnosť ich majetku, zdravia a osobné pohodlie.

Obchodný zástupca

Náplň práce
- obchodné stretnutia so zákazníkmi
- energetické poradenstvo, predaj produktov a služieb
- samostatná práca v teréne
- aktívne budovanie databázy nových zákazníkov a starostlivosť o existujúce portfólio
- aktívna telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi
- podieľanie sa na tvorbe obchodnej stratégie v regióne
- zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
- práca s reportami, denný reporting
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- práca v stabilnej, inovatívnej nadnárodnej spoločnosti,
- služobné auto, notebook, telefón
- motivačné finančné ohodnotenie – variabilná zložka mzdy zhora
neohraničená
- nástupná základná mzda je 660,- € brutto pri plnom úväzku. Základná
mzda tvorí 50% mesačného príjmu a ďalších 50% je tvorených variabilnou
zložkou, ktorá závisí od plnenia individuálnych cieľov. fixna a variabilna
zlozka mzdy mesacne pri 100% splneni ciela je od 1320 € a viac )
- vzdelávací program
- možnosť kariérneho a osobnostného rastu
- 5 dní voľna v rámci roka navyše
Miesto práce
okres Bratislava
Termín nástupu
1. 11. 2018
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Ďalšie požiadavky: - ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, - platný vodičský preukaz a si aktívny vodič, - ovládanie MS Office, - výborné predajné zručnosti.
Osobnostné predpoklady: asertivita, cieľavedomosť, empatia, komunikatívnosť, sebaistota.
Hviezdoslavovo námestie 13
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Bc. Svetlana Mikulášová
Aktualizované 10.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca