Nezisková organizácia CPS DOKORÁN
Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby v oblasti ochrany ľudských práv s dôrazom na práva zdravotne postihnutých občanov.

Recepčná/Recepčný

Náplň práce
· evidencia osôb a motorových vozidiel
· komunikácia s návštevníkmi, najmä poskytovanie informácií o nájomníkoch (v ktorej miestnosti sa nachádzajú,..)
· zodpovednosť za kľúčový režim
· chrániť majetok, zabrániť jeho rozkrádaniu, strate, zneužitiu, poškodeniu, zničeniu
· v prípade potreby odhrnúť sneh a posoliť priľahlý chodník a dvor
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 19:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov, Mliekárenská 10
Termín nástupu
1. 1. 2019
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre mladistvého, zdravotne postihnutého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa.
Osobnostné predpoklady: asertivita, komunikatívnosť, precíznosť (presnosť).
Mliekárenská 10
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: JUDr. Monika Zatkalíková
Aktualizované 10.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Recepčný