IDEAL CENTER, s.r.o.
Povrchová úprava kovov práškovým lakovaním.

Vedúci oddelenia údržby

Náplň práce
- riadi a zodpovedá za oddelenie údržby
- zodpovedá za dodržiavanie harmonogramu plánovanej kontroly a údržby technológie, strojov a zariadení
- vytvára plán práce, rozdeľuje, kontroluje a vyhodnocuje splnenie úloh svojich podriadených
- zabezpečuje opravy porúch
- komunikuje s dodávateľmi, získava a vyhodnocuje cenové ponuky, navrhuje riešenia
- vytvára hodnotenie podriadených
- sleduje a vyhodnocuje spotrebu materialu a energii
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- Mesačná pohyblivá zložka mzdy do výšky 15% základného platu
- Možnosť získania mesačnej odmeny od vedúceho do výšky 150 EUR
- Možnosť získania bonusu pre najlepších v hodnote 100 EUR k základnému platu
- Možnosť získania jednorazovej ročnej odmeny podľa počtu odpracovaných mesiacov v závislosti od zisku firmy
- Zvyšovanie mzdy po odpracovaní 2 a 4 rokov (základná aj pohyblivá zložka mzdy)
- Príspevok na stravnú poukážku nad rámec zákona
- Mikulášsky balíček pre deti zamestnancov, vianočný darček
- Pružná pracovná doba
- Možnosť profesionálneho a osobnostného rozvoja (školenia)
- Zázemie v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v mladom a ambicióznom tíme
- Práca na hlavný pracovný pomer (nie dohoda)
Miesto práce
okres Poprad
Poprad, Priemyselná 4760
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, komunikácia (jednanie s ľuďmi), motivovanie ľudí, organizovanie a plánovanie práce, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), rozhodovanie, samostatnosť, technická gramotnosť.
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - Etika, zodpovednosť, lojálnosť, spoľahlivosť, precíznosť, vedieť robiť rozhodnutia a niesť za nich zodpovednosť, schopnosť viesť ľudí, - Ochota pracovať aj cez víkendy v prípade potreby (cca 4hod.).
Osobnostné predpoklady: analytické myslenie, komunikatívnosť, praktické myslenie, spoľahlivosť, technický talent.
Priemyselná 4760
Poprad
Kontaktná osoba: Ing. Viera Sajverová
Telefón: +421527780105
Aktualizované 10.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vedúci prevádzky