Mgr. Michal Guňa - MOBILPLACE
Spoločnosť prevádzkujúca sieť predajní mobilných telefónov a internetového obchodu s ponukou mobilných telfeónov, tabletov, kompletného príslušenstva, zabezpečujúca pozáručný servis všetkých týchto zariadení, prevádzkujúca výkup mobilných telefónov.

Predajca mobilných telefónov a prísluš. (servisný technik)

Náplň práce
- AKTÍVNY predaj produktov, služieb
- predaj mobilných telefónov a tabletov
- predaj príslušenstva k telefónom a k tabletom
- preberanie a odovzdávanie telefónov na servis
- vykupovanie mobilných telefónov a tabletov
- komunikácia so zákazníkmi
- obsluha zákazníkov, t.j. aktívny predaj
- odborné sortimentné poradenstvo, ponuka doplnkového tovaru
- odborné poradenstvo, ponuka doplnkového tovaru
- inventúra a reklamácie tovaru
- doplňovanie tovaru, označovanie cien, tlač cenoviek
- udržiavanie poriadku na predajni
- poradenstvo a komplexná starostlivosť o zákazníka
- zodpovednosť za vedenie prevádzky
- samostatné vedenie evidencie a objednávok
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 9:00 do 20:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Po splnení obratov a požiadaviek ponúkame na danú pozíciu vysoké finančné ohodnotenie a prípadnú možnosť kariérneho rastu.
- možnosť nákupu telefónov a príslušenstva za zamestnanecké zľavy
- práca na plný úväzok
- práca v mladom kolektíve
- zaškolenie a neustále vzdelávanie sa v odbore
- motivujúci systém odmeňovania
- práca v dynamickom kolektíve
- práca v stabilnej spoločnosti
Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves, Mlynská 39
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť.
Cudzie jazyky: slovenský - vysoká: C1 a C2, anglický - pokročilá: B1 a B2, nemecký - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Internet - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - prax v predaji telekomunikačných služieb vítaná, - prehľad na telekomunikačnom trhu, - orientácia na zákazníka a výsledok, - príjemné profesionálne vystupovanie, - výborné prezentačné, komunikačné a organizačné zručnosti, - samostatnosť, zodpovednosť, - schopnosť zvládať záťažové, stresové situácie, - komunikačné zručnosti, - schopnosť rýchlo sa učiť, - príjemný vzhľad a vystupovanie, - zvládanie stresu, - pro-aktívny prístup k zadaným úlohám, - vysoké pracovné nasadenie.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Šrobárova 6565/8
Prešov
Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Iskrová
Telefón: +421911905627
Aktualizované 10.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predajca