WayUP Trading Slovakia, s.r.o.
Vedenie účtovníctva , Administratívne služby, vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činností

Pomocný stavebný pracovník

Náplň práce
Pomocné stavebné práce (napr. zametanie plôch, vyklepávanie vriec, odhadzovanie snehu, zber odpadkov, roztrieďovanie surovín, ošetrovanie betónu kropením, zakrytím alebo vyhrievaním a pod.).

Sekanie rýh a prierazov, otĺkanie omietok, vytrhávanie a odstraňovanie dlažieb, podláh a obkladov z rôzneho materiálu alebo demolačné práce do sutín (šrotu).

Základné maliarske práce (napr. príprava základného materiálu, sadrovanie, omývanie starých malieb, čistenie malieb čistiacou hmotou a pod.).

Vykonávanie prípravných prác pre maľovanie a tapetovanie - oškrabávanie starých malieb, strhávanie starých tapiet, umývanie podkladov, sadrovanie, tmelenie, brúsenie, bandážovanie rohov a trhlín, rozrábanie malieb a lepidiel, zakrývanie okolitých plôch.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Rožňava
Rožňava, Betliarska 14
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), manuálna zručnosť, tímová práca, fyzická zdatnosť.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, praktické myslenie, spoľahlivosť.
Okružná 8
Rožňava
Kontaktná osoba: Sabína Pavelková
Aktualizované 10.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník