Základná škola Cernina
Základná škola poskytuje základné vzdelanie, zabezpečuje rozumovú výchovu v zmysle vedeckého poznania a v súlade so zásadami vlastenectva, humanity a demokracie. Poskytuje mravnú, estetickú, pracovnú, zdravotnú , telesnú a ekologickú výchovu žiakov. Umožňuje aj náboženskú výchovu. Pripravuje žiakov na ďalšie štúdium a prax.

Školský psychológ

Náplň práce
Školský psychológ vykonáva odborné činnosti zamerané na psychologickú prevenciu, diagnostiku, liečebno-výchovnú, psychoterapeutickú, individuálne orientovanú starostlivosť o deti a mládež.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Svidník
Cernina, Cernina 30
Termín nástupu
1. 1. 2019
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), analyzovanie a riešenie problémov, rozhodovanie.
Osobnostné predpoklady: empatia, komunikatívnosť, asertivita, trpezlivosť.
Cernina 30
Cernina
Kontaktná osoba: Mgr. Kveta Kostiková
Telefón: +421911420443
Aktualizované 10.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vychovávateľ