Spojená škola internátna, Fatranská 3321/22, Žilina
Spojená škola internátna je príspevková organizácia poskytujúca výchovno-vzdelávaciu činnosť žiakom s TPCHaZO, mentálnym postihnutím. Zároveň im umožňuje vzdelávať sa v takých učebných odboroch, aby boli po skončení uplatniteľní na trhu práce.

Údržbár, vodič

Náplň práce
• údržba a opravy priestorov, drobné opravy na prevádzkach,
• odpratávanie snehu, lístia, udržiavanie čistoty v objekte a okolo objektu,
• priebežné odstraňovanie nahlásených závad na prevádzkach aktívne vedenie motorového vozidla,
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:30 do 14:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
stravovacie poukážky
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Fatranská 3321
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: matematická gramotnosť, manuálna zručnosť, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), technická gramotnosť, fyzická zdatnosť, samostatnosť.
Ďalšie požiadavky: zástup počas dlhodobej PN.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, trpezlivosť, predstavivosť.
Fatranská 3321
Žilina
Kontaktná osoba: Ing. Ľubica Lieskovanová
Telefón: +421415654906
Aktualizované 10.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Údržbár