TENENET o.z.
Agentúra podporovaného zamestnávania pre znevýhodnených uchádzačov o zamestnanie

Psychológ

Náplň práce
Podpora výkonu opatrení sociálno-právnej ochrany detí a sociálnej kurately v prirodzenom rodinnom prostredí - Psychologická diagnostika s využívaním špecializovaných odborných metód, postupov a techník psychologickej práce vrátane získavania anamnestických údajov a posudzovanie sociálnej situácie dieťaťa, resp. dospelej fyzickej osoby, zabezpečovanie implementácie týchto informácií v individuálnych plánoch klientov. Aplikácia psychologických postupov a intervencií pri výkone SPODaSK a pri individuálnej a skupinovej práci s deťmi, resp. dospelej fyzickej osoby, poskytovanie individuálneho a skupinového poradenstva vrátane krízovej intervencie, poskytovanie poradenstva individuálnou a skupinovou formou rodinným príslušníkom a blízkym osobám detí a dospelým fyzickým osobám; spolupráca s viacerými subjektami a špeciálne konzultácie na účely rozhodovania o voľbe a uplatňovaní opatrení SPODaSK pri riešení sociálnej situácie dieťaťa, resp. dospelej fyzickej osoby; poskytovanie dieťaťu, plnoletej fyzickej osobe a jeho príbuzným a blízkym osobám psychologickej pomoci na odstránenie príčin, pre ktoré bolo uložené výchovné opatrenie, resp. realizované opatrenia; vyhodnocovanie plnenia účelu výchovného opatrenia; vyhotovenie a vyhodnocovanie plánu činností s klientom, ktorý je v súlade s plánom sociálnej práce s dieťaťom a jeho rodinou, ak tento plán vypracúva orgán SPODaSK v spolupráci s prijímateľom, resp. partnerom.
Pružný pracovný čas.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Senec
Senec, Lichnerova 41
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Lichnerova 41
Senec
Kontaktná osoba: PhDr. Elena Kopcová, PhD.
Telefón: +421907154601
Aktualizované 10.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Lekár