AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.
Pôsobíme v oblasti poľnohospodárskej činnosti - rastlinná výroba: Zameriavame sa na pestovanie pšenice, jačmeňa, tritikále, repky olejnej, kukurice, sóje a zabezpečenie krmovinovej základne pre živočíšnu výrobu. Zároveň poskytujeme predaj z dvora pre súkromné osoby aj firmy a organizácie. Živočíšna výroba - zaoberáme sa chovom hovädzieho dobytka zameraného na produkciu mlieka, avšak nerobíme v danej oblasti predaj z dvora. Predávame aj mliečnych býkov. Poľnohospodárska technika - disponujeme vlastným strojovým parkom pre prvovýrobu v rastlinnej výrobe - traktory, pluhy, postrekovače, kombajn, sejačka, ... Poskytujeme služby strojmi a zariadeniami po dohovore so zákazníkom pre súkromné osoby a rovnako aj pre firmy v okolí. Všetko na základe tel. dohovoru alebo osobného dohovoru.

Ošetrovateľ hovädzieho dobytka - starostlivosť o teľatá

Náplň práce
1. Kŕmenie mliečnych teliat
• kŕmenie jalovičiek a býčkov
• miešanie mliečnej náhražky
• naučenie teliat na kŕmenie mlieka z hladiny
• dávkovanie krmiva do kýblikov
• výmena a doplňovanie TKŠ
• napájanie teliat vodou
2. Podstielanie teliat
• Podstielanie teliat v búdkach
• Čistota slamy – bez hniloby, mokrých miest
3. Evidencia a hlásenie chorých a slabých teliat
• Sledovanie odstavu mliečnych teliat
• Sledovanie zdravotného stavu
• Sledovanie teliat – či jedia a pijú
• Hlásenie zmien u teliat – slabé, choré
• Vypĺňanie denného hlásenia
4. Dodržiavanie čistoty, hygieny a poriadku
• Upratovanie okolo pracoviska
• Umývanie a dezinfekcia kýblikov a milktaxíka
• Čistota nádob
• Dodržiavanie hygieny pri výkone každého úkonu
Delené zmeny.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
práca na jednej z najväčších mliečnych fariem v Európe
odborné školenia
kariérny rast
odmeňovanie nadpriemerných výkonov
starostlivosť o zamestnancov
Miesto práce
okres Nové Zámky
Dubník, Mikuláš 631
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, pamäť, cieľavedomosť, iniciatívnosť, trpezlivosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Mikuláš 631
Dubník
Kontaktná osoba: Bc. Ján Glemba
Telefón: +421905207130
Aktualizované 10.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Ošetrovateľ zvierat