AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.
Pôsobíme v oblasti poľnohospodárskej činnosti - rastlinná výroba: Zameriavame sa na pestovanie pšenice, jačmeňa, tritikále, repky olejnej, kukurice, sóje a zabezpečenie krmovinovej základne pre živočíšnu výrobu. Zároveň poskytujeme predaj z dvora pre súkromné osoby aj firmy a organizácie. Živočíšna výroba - zaoberáme sa chovom hovädzieho dobytka zameraného na produkciu mlieka, avšak nerobíme v danej oblasti predaj z dvora. Predávame aj mliečnych býkov. Poľnohospodárska technika - disponujeme vlastným strojovým parkom pre prvovýrobu v rastlinnej výrobe - traktory, pluhy, postrekovače, kombajn, sejačka, ... Poskytujeme služby strojmi a zariadeniami po dohovore so zákazníkom pre súkromné osoby a rovnako aj pre firmy v okolí. Všetko na základe tel. dohovoru alebo osobného dohovoru.

Ošetrovateľ a tréner koní

Náplň práce
Vykonáva:
• Kŕmenie koní
• Podstieľanie a čistenie boxov
• Čistenie koní
• Údržba pomôcok a jazdeckých potrieb
• Denný režim koní - maštaľ/výbeh
• Konzultácie a organizácia liečebných zásahov s veterinárom
• Tréning koní
• Tréningový plán
• Tréning a nábor členov JK Jasová/v sobotu
• Organizačné a administratívne práce súvisiace s vedením JK Jasová
• Rediguje obsah webovej stránky a fanpage na facebooku

Zodpovedá za:
• Zdravotný a celkový stav koní
• Technický stav budovy JK Jasová a technický stav zariadení v súčinnosti s vedúcim dielne (vedúci údržbárov)

Praktické predpoklady:
• Praktická znalosť starostlivosti a trénovania koní
• Praktická znalosť a spôsobilosť k trénovaniu členov klubu a vedeniu jazdeckej školy
• Praktické skúsenosti s dvojzáprahom

Osobnostné predpoklady:
• Zodpovednosť
• Plánovanie
• Komunikatívnosť
• Iniciatíva
• Trpezlivosť
• Bezúhonnosť
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
odborné školenia
kariérny rast
odmeňovanie nadpriemerných výkonov
starostlivosť o zamestnancov
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Nové Zámky
Jasová, Jasová 736
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: bezúhonnosť.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, pamäť, praktické myslenie, trpezlivosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Mikuláš 631
Dubník
Kontaktná osoba: Bc. Ján Glemba
Telefón: +421905207130
Aktualizované 10.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Ošetrovateľ zvierat