BIOCENTRUM, s.r.o.
Naša spoločnosť bola založená v marci 2006.Majiteľmi sú Dr. Ing. Ladislav Palík a Klára Palíková.Zaoberáme sa ekologickým poľnohospodárstvom a obchodom.Naša činnosť:Rastlinná výroba- pestovanie plodín na ornej pôde- pestovanie ovocia- pestovanie zeleniny- vinohradníctvoŽivočíšna výroba- chov hovädzieho dobytkaPotravinárska výroba- sušenie ovocia a zeleniny- výroba lekvárovVinárstvoPohostenieObchod- Maloobchod- VeľkoobchodNaše výrobky sú certifikované BIO-produkty.

Ošetrovateľ hospodárskych zvierat

Náplň práce
Ošetrovanie, starostlivosť, kŕmenie hospodárskych zvierat.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 17:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Levice
Želiezovce, SNP 57
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
SNP 57
Želiezovce
Kontaktná osoba: Dr. Ing. Ladislav Palík
Telefón: +421905609563
Aktualizované 2.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Ošetrovateľ zvierat