Diamanti Agency

Montážnik, montér

Náplň práce
Hľadáme montéra oceľových konštrukcií do Nemecka. Práca pozostáva z montáže brán, dverí, zábradlia, zábradlia na schodiskách, okna, schodiska, atd.

Ponúkame :

Prácu pre prosperujúcu Nemecku spoločnosť.

Dlhodobú spoluprácu.

Mzda - 17€/h

Možnosť pracovať nadčas.

Možnosť práce od pondelka do soboty minimálne 8 hodín denne.

Nadštandardné ohodnotenie s možnosťou zárobku až 4000€ mesačne.

Pracovne náradie zabezpečené.

Ubytovanie je potrebné si zabezpečiť a uhradiť.

Požadujeme:

Živnostenský list

Zodpovednosť, lojálnosť, flexibilitu a chuť pracovať

Prax v odbore výhodou nie je podmienkou.

Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.

Pracovnú obuv, oblečenie a ochrannú prilbu.

Termín nástupu: 01.10.2018

V prípade, že Vás ponuka zaujala prosíme o zaslanie životopisu na e-mailovú adresu: diamanti.agency@gmail.com taktiež v prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na tel. čísle 0908 411 959.
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
4000
Miesto práce
Nemecko
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Telefón: 0908 411 959
Aktualizované 13.6.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér