TONIX PERSONAL AGENCY s.r.o.
Prvořadým cílem je uspokojit a pružně reagovat na Vaše požadavky.
Naším základním krokem je dodávání kvalitních zaměstnance pro Vaší firmu s využíváním flexibilní síly podle aktuální potřeby.

Operátor CNC ohraňovacieho lisu

Náplň práce
- obsluha ohraňovacieho lisu
- výroba a ohýbanie dielov
- manipulácia s materiálom
- vizuálna kontrola dielov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1000
+ možnosť zamestnania aj na dohodu či živnosť s platom až 6€ - 9€/hod
Miesto práce
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Nitriansky kraj
Košický kraj
Prešovský kraj
Čachtice okr. Nove Mesto Nad Váhom
Informácie pre uchádzača
- ubytovanie zdarma ( zabezpečená doprava z ubytovne do závodu )
- ochranné pomocky zdarma
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- skúsenosti s ohraňovacími lismi a programovaním
- zodpovednosť
- precíznosť

Kontaktní osoba: TONIX
Tel.: SK +421 948 259 552, CZ +420 776868133
Zhořelecká 739/10
460 01 Liberec I-Staré Město
06388400
Kontaktná osoba: TONIX
Telefón: + 421 948 259 552
Aktualizované 18.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Pomocné práce