Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
Ponuky.skBezplatná inzercia pracovných ponúk. Ponuky práce, zamestnanie, job, brigády 
Europersonnel
Europersonnel s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce pre uchádzačov z celého Slovenska a krajín Východnej Európy do krajín Európskej Únie.

Všetky služby sú poskytované na základe Povolenia sprostredkovania zamestnania, vydané Ústredím Práce Sociálnych vecí a Rodiny v Bratislave.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom a obchodnými partnermi založený na dôvere a spokojnosti.

Radi Vás privítame v našich priestoroch kde Vám pomôžeme vypracovať profesný životopis, zhodnotíme Vaše doterajšie pracovné skúsenosti, vzdelanie a poradíme Vám aké dokumenty a tlačivá potrebujete aby Vaše zamestnanie bolo v súlade so zákonom danej krajiny.

Po prijatí pracovnej ponuky Vás dôkladne pripravíme na vycestovanie a novú prácu v zahraničí. Zabezpečíme Vám rezerváciu, alebo zakúpenie cestovného lístka, vysvetlíme Vám legislatívu a zákony danej krajiny a urobíme všetko pre to, aby ste boli dokonale pripravený na Vaše pôsobenie v zahraničí.


Skladník, Poľnohospodársky technik, Robotník, BALENIE KVETOV (Orchidea) HOLANDSKO

Náplň práce
Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníčiek a pracovníkov, ktorých náplňou práce bude balenie, triedenie kvetov podľa farby, príprava kvetov na expedíciu a pod. Jedná sa o kvety Orchidea.

Zamestnávateľ akceptuje ženy alebo páry, ktorí sa dohovoria v anglickom jazyku. Nemusíte mať žiadne skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku.

Kvety sa pestujú v halách na stoloch, preto aby sa Vám dobre pracovalo, je potrebné aby pracovníci mali výšku minimálne 168 cm.

Pracuje sa v skleníkoch alebo skladoch. (nie na farme)
Na úspešné umiestnenie je nutné mať čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace. Do Holandska postačuje cestovať s občianskym preukazom, ktorý musí byť platný a nesmie byť poškodený.

Kamarátky a kamaráti budú ubytovaní spoločne. Pracuje sa pondelok až piatok na jednu smenu. V prípade potreby zamestnávateľa sa môže pracovať aj v sobotu.
Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1500
Iné výhody
- dlhodobá pracovná pozícia
- nepotrebujete žiadne predchádzajúce skúsenosti
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
Miesto práce
Zahraničie ostatné
Európa ostatné
Rakúsko
Nemecko
Holandsko - Moerkapelle, Berkel, Bleijswik
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
Zamestnávateľ vybavuje SOFI číslo. Zamestnávateľ zabezpečuje dopravu do práce a späť na ubytovanie. Ubytovanie je vzdialené 5 - 30 km od práce. Zamestnávateľ poskytuje skupinke pracovníkov služobné auto za poplatok 2 - 3,50 Eur/deň (strhávané zo mzdy pracovníkov). Ak je ubytovanie do 10 km od miesta výkonu práce, zamestnávateľ zabezpečuje pracovníčkam bicykel.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: info@europersonnel.sk
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- znalosť anglického jazyka / vedieť komunikovať
- čistý výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace)
- možnosť pracovať dlhodobo (zamestnávateľ neakceptuje uchádzačov, ktorí hľadajú iba krátkodobú brigádu)
- vodičský preukaz sk. B - výhodou (nie však podmienkou)
Kontakt
Europersonnel
Dolný Šianec 1
911 01 Trenčín
Slovensko
Telefón: 0910 333 199
Email:
Aktualizované 18.10.2018


Vytlačiť pracovnú ponuku

Emailom upozorniť priateľa na pracovnú ponuku


Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Poľnohospodársky technik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník


Copyright © Ponuky.sk