Europersonnel
Europersonnel s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce pre uchádzačov z celého Slovenska a krajín Východnej Európy do krajín Európskej Únie.

Všetky služby sú poskytované na základe Povolenia sprostredkovania zamestnania, vydané Ústredím Práce Sociálnych vecí a Rodiny v Bratislave.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom a obchodnými partnermi založený na dôvere a spokojnosti.

Radi Vás privítame v našich priestoroch kde Vám pomôžeme vypracovať profesný životopis, zhodnotíme Vaše doterajšie pracovné skúsenosti, vzdelanie a poradíme Vám aké dokumenty a tlačivá potrebujete aby Vaše zamestnanie bolo v súlade so zákonom danej krajiny.

Po prijatí pracovnej ponuky Vás dôkladne pripravíme na vycestovanie a novú prácu v zahraničí. Zabezpečíme Vám rezerváciu, alebo zakúpenie cestovného lístka, vysvetlíme Vám legislatívu a zákony danej krajiny a urobíme všetko pre to, aby ste boli dokonale pripravený na Vaše pôsobenie v zahraničí.

Logistik, Pomocné práce, Skladník, VEĽKOSKLADY S ELEKTRONIKOU - HOLANDSKO.

Náplň práce
re holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníkov a pracovníčiek v Holandsku. Hĺadáme ženy, mužov, páry aj skupinky do skladu a baliarne s drobnou elektronikou (počítačové hry, mobily, vysávače, elektrické zubné kefky, sušiče vlasov, tlačiarne, náplne do tlačiarní a pod.

Náplňou práce je triedenie tovaru, balenie tovaru, príprava tovaru podľa objednávok, order picking a pod.

Taktiež máme voľné miesta pre vodičov reach truck alebo elektrických paletových vozíkov.

Na úspešné umiestnenie je nutné mať čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace. Do Holandska postačuje cestovať s občianskym preukazom, ktorý musí byť platný a nesmie byť poškodený.

Kamaráti, kamarátky, páry a skupinky budú ubytovaní spoločne, zamestnávateľ však negarantuje rovnaké smeny.

V mestách Waalwijk/Tilburg sa pracuje na ranné a poobedné smeny, môže byť zaradená aj nočná smena.

V meste Maasvlakte sa pracuje iba na rannú smenu od 7:00 do 16:00 hod.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
10,18 Eur brutto/h
Iné výhody
- dlhodobá pracovná pozícia
- nepotrebujete žiadne predchádzajúce skúsenosti
- zamestnávateľ poskytuje ubytovanie aj dopravu z práce a do práce
Miesto práce
Zahraničie ostatné
Európa ostatné
Nemecko
Rakúsko
Holandsko - Waalwijk, Tilburg, Maasvlakte
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: info@europersonnel.sk
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- znalosť anglického jazyka (vedieť sa dohovoriť) alebo znalosť poľského jazyka (vedieť sa dohovoriť)
- pozícia vhodná pre ženy, mužov aj páry
- pozícia vhodnejšia pre pracovníkov do 45 rokov
- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
Dolný Šianec 1
911 01 Trenčín
Slovensko
Telefón: 0910 333 199
Aktualizované 18.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Logistik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník