Europersonnel
Europersonnel s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce pre uchádzačov z celého Slovenska a krajín Východnej Európy do krajín Európskej Únie.

Všetky služby sú poskytované na základe Povolenia sprostredkovania zamestnania, vydané Ústredím Práce Sociálnych vecí a Rodiny v Bratislave.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom a obchodnými partnermi založený na dôvere a spokojnosti.

Radi Vás privítame v našich priestoroch kde Vám pomôžeme vypracovať profesný životopis, zhodnotíme Vaše doterajšie pracovné skúsenosti, vzdelanie a poradíme Vám aké dokumenty a tlačivá potrebujete aby Vaše zamestnanie bolo v súlade so zákonom danej krajiny.

Po prijatí pracovnej ponuky Vás dôkladne pripravíme na vycestovanie a novú prácu v zahraničí. Zabezpečíme Vám rezerváciu, alebo zakúpenie cestovného lístka, vysvetlíme Vám legislatívu a zákony danej krajiny a urobíme všetko pre to, aby ste boli dokonale pripravený na Vaše pôsobenie v zahraničí.

Logistik, Robotník, Pomocné práce, TRIEDIČ BALÍKOV NA POŠTE - HOLANDSKO

Náplň práce
Pre holandského zamestnávateľa hľadáme tím pracovníkov (mužov a páry) , ktorí budú pracovať na centrálnej pošte v Holandsku.

Nemusíte mať žiadne skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku.
Náplňou práce bude triedenie balíkov na pošte.

Pozície sú vhodné pre mužov a páry, ktorí nemajú problém s manuálnou prácou. Je potrebná znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni.

Možnosť umiestniť kamarátov.

Pozícia vhodnejšia pre pracovníkov od 23 rokov.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1600
Iné výhody
-Ubytovanie aj doprava do práce zabezpečené zamestnávateľom
- Zaujímavá a nenáročná práca
- Nie sú potrebné predchádzajúce skúsenosti
- Zaujimave mzdove ohodnotenie

Miesto práce
Zahraničie ostatné
Európa ostatné
Nemecko
Rakúsko
Holandsko - Venlo
Termín nástupu
11.-12.10.2018
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu na email: info@europersonnel.sk
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- znalosť anglického jazyka - komunikatívna úroveň
- pozícia vhodná pre mužov aj páry
- motivácia a zodpovednosť
- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace

Dolný Šianec 1
911 01 Trenčín
Slovensko
Telefón: 0910 333 199
Aktualizované 18.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Logistik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce