Europersonnel
Europersonnel s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce pre uchádzačov z celého Slovenska a krajín Východnej Európy do krajín Európskej Únie.

Všetky služby sú poskytované na základe Povolenia sprostredkovania zamestnania, vydané Ústredím Práce Sociálnych vecí a Rodiny v Bratislave.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom a obchodnými partnermi založený na dôvere a spokojnosti.

Radi Vás privítame v našich priestoroch kde Vám pomôžeme vypracovať profesný životopis, zhodnotíme Vaše doterajšie pracovné skúsenosti, vzdelanie a poradíme Vám aké dokumenty a tlačivá potrebujete aby Vaše zamestnanie bolo v súlade so zákonom danej krajiny.

Po prijatí pracovnej ponuky Vás dôkladne pripravíme na vycestovanie a novú prácu v zahraničí. Zabezpečíme Vám rezerváciu, alebo zakúpenie cestovného lístka, vysvetlíme Vám legislatívu a zákony danej krajiny a urobíme všetko pre to, aby ste boli dokonale pripravený na Vaše pôsobenie v zahraničí.

Pekár, cukrár, Pomocné práce, Robotník, BALENIE PEČIVA A KOLÁČIKOV - HOLANDSKO

Náplň práce
Pre holandského zamestnávateľa hľadáme mužov,ženy, skupinky kamarátov, alebo páry ktoré budú pracovať vo fabrike kde sa pečie, balí a pripravuje pečivo na expedíciu.

Fabrika má viacero oddelení kde sa pečú, triedia, balia, štítukú alebo pripravujú bagety, koláčiky, chlieb a iní drobné pečivo na expedíciu.

Je potrebná znalosť anglického alebo poľského jazyka.
Kamaráti, kamarátky, páry a skupinky budú ubytovaní spoločne, zamestnávateľ však negarantuje rovnaké smeny.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1500
Iné výhody
- dlhodoba pracovná pozícia
- stačí sa dohovoriť po polsky
- zamestnavatel poskytuje ubytovanie
Miesto práce
Zahraničie ostatné
Európa ostatné
Nemecko
Rakúsko
Holandsko - Bunschoten
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: info@europersonnel.sk
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- znalosť anglickeho alebo poľského jazyka
- vodičsky preukaz sk.B vyhodou
- motivácia a zodpovednosť
Dolný Šianec 1
911 01 Trenčín
Slovensko
Telefón: 0910 333 199
Aktualizované 29.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pekár, cukrár

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník