P.A.Mamut
Agentúra docasného pridelenia

Operátor, Operátor/ka výroby Nitra - priamo v Nitre, nejedná sa o priemyselný park

Náplň práce
Firma sa zaoberá výrobou a spracovaním skla
- pracovník vo výrobe (plnenie rámov, tmelenie, skladanie rámov)
- práca je na trvalý pracovný pomer
- mzda: od 800 € / brutto + 50€ variabilná zložka + povinné zákonné príplatky za nočné zmeny + stravné lístky
- práca na 3 zmeny 8 hodín (ranná od 6:00 do 14:00, poobedná 14:00-22:00, nočná od 22:00 do 6:00), nočná začína v nedeľu a končí piatok ráno
- za každú zmenu sú stravné lístky
- pracovné skúsenosti sú výhodou (prax nie je podmienkou)
- zaškolenie na každú pozíciu
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
800 + 50 brutto + príplatky za nočné zmeny, sviatky, víkendy
Iné výhody
- stabilná práca s dlhodobou tradíciou spoločnosti
- stravné lístky
- príjemné prostredie na prácu v super kolektíve
- možnosť nadčasov
- kariérny a osobný rozvoj
Miesto práce
Nitriansky kraj
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis na e-mail: praca@recru.sk alebo info na 0905101815
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- prax výhodou, nie podmienkou
- ochota pracovať a učiť sa nové veci
Kontakt
P.A.Mamut
Špitálska 4
949 01 Nira
Kontaktná osoba: Katarína Štefančíková
Telefón: 0905101815
Aktualizované 10.8.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor