P.A.Mamut
Agentúra docasného pridelenia

Vodič nízkozdvižného vozíka s ubytovaním

Náplň práce
- miesto výkonu práce je Senec - ubytovanie priamo v Senci alebo ZDARMA odvoz/dovoz zabezpečený na trase NR, SA, GA a Sereď

- práca na nízkozdvižnom vozíku (NZV)
- naskladňovanie, vyskladňovanie čiernej a bielej techniky
- práca aj so skenerom
- práca v logistických skladoch

- práca na 8 alebo 12 hodinové zmeny
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
4€/hodina v čistom + príplatok za nočnú / na živnosť 5,50€
Iné výhody
- pomôžeme Vám s vybavením / predĺžením platnosti preukazu
- poskytujeme týždenné zálohy
- poskytujeme ubytovanie s dotáciou
- možnosť kariérneho rastu
- plat od 4€/hod v čistom + príplatok za nočnú zmenu
- možnosť pracovať aj na živnosť od 5,50€/hod v čistom
- v prípade vlastnej dopravy poskytujeme príspevok
Miesto práce
Nitra
Šaľa
Galanta
Senec
Slovenská republika
miesto výkonu práce je Senec s ubytovaním alebo zabezpečujeme dopravu zdarma na trase NR-GA-SA-Sereď
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu nás kontaktujte na t.č: 0905101815 alebo zašlite Váš životopis na email: praca@recru.sk
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- ochota pracovať na zmeny (aj nočné- s príplatkom 30%)
- trestná bezúhonnosť
- prax na nízkozdvižnom vozíku
Kontakt
P.A.Mamut
Špitálska 4
949 01 Nira
Kontaktná osoba: Katarína Štefančíková
Telefón: 0905101815
Aktualizované 10.8.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Doprava, špedícia, logistika