P.A.Mamut
Agentúra docasného pridelenia

Vodič na retrak / magnetický zakladač s praxou, sk.G na zmluvu alebo živnosť

Náplň práce
Internetový obchod pôsobiaci v Česku, od roku 2004 na Slovensku a od roku 2014 aj v ďalších krajinách Európskej únie:

- prijmeme vodiča na magnetický zakladač typ G v Senci s praxou
- preukaz vieme predĺžiť v prípade skončenia platnosti
- práca je na dve zmeny 6-14:30 a 13:30-22:00
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
5,50€ netto na pracovnú zmluvu // 6,50€/ živnosť
Iné výhody
- odvoz / dovoz do práce ZDARMA na trase NR, SA, GA a Sereď
- poskytujeme ubytovanie s dotáciou
- nástupný bonus : 30€
- poskytujeme týždenné zálohy

Možnosti pracovného pomeru:
- živnosť - 6,50€
- pracovná zmluva 5,50€/hod netto
Miesto práce
Slovenská republika
Žilinský kraj
Banskobystrický kraj
Prešovský kraj
Košický kraj
miesto výkonu práce je Senec s ubytovaním alebo zabezpečujeme dopravu zdarma na trase NR-GA-SA-Sereď
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu nám zašlite životopis na email: praca@recru.sk alebo info na č.: 0905101815
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- prax na retraku (magnetický zakladač skupina G)
- ochota a chuť pracovať
Kontakt
P.A.Mamut
Špitálska 4
949 01 Nira
Kontaktná osoba: Katarína Štefančíková
Telefón: 0905101815
Aktualizované 10.8.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Doprava, špedícia, logistika