FARMASI CENTRAL EUROPE s. r. o.
FARMASI produkuje viac ako 2000 druhov výrobkov od dekoratívnej kozmetiky a parfumov, produktov pre starostlivosť o pleť a telo, dentálnu starostlivosť, vlhčené utierky a ekologické čistiace prostriedky pre domácnosť. Všetky výrobky boli vyrobené podľa receptúr Dr. C. Tunu, spĺňajú najvyššie štandardy ochrany zdravia spotrebiteľa, všetky sú certifikované v nezávislých medzinárodných spoločnostiach.FARMASI vyváža svoje produkty do 123 krajín, dosiahla 365 miliónov spotrebiteľov cez 50000 predajných miest. V súčasnosti sa systémom MLM predávajú produkty FARMASI v 15 krajinách, a predaj a krajiny sa zvyšujú veľmi vysokým tempom. FARMASI nielen drží krok s novými svetovými trendmi, ale vo vlastných vývojových laboratóriach dokáže vyvíjať nové výrobky rýchlejšie ako konkurencia.

Skladník

Náplň práce
Pracovne cinnosti v sklade rozlisujeme na vhodnejsie pre muzov a pre zeny.
Medzi muzske pracovne cinnosti patri najme:
- priprava skladu na vyskladnenie kamiona (premiestnovanie produktov, paliet, drobne upratovacie prace),
- samotne vyskladnovovanie kamiona pomocou paletoveho vozika,
- doplnanie produktov do zbernej linky.

Medzi zenske pracovne cinnosti patri:
- priprava objednavok (kozmetika, cistiace prostriedky - nie tazke vahy), t.j. vyberanie produktov z regalov podla objednavky,
- kontrola objednavky pomocou rucneho skenera, praca s PC
- popripade lepenie oznacenia produktu na jeho obal, triedenie a priprava vzoriek, roznych produktovych balikov.
Pracovný čas: od 8:30 do 17:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Gastro lístky hradené zamestnávateľom nad rámec zákona.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto, Stará Vajnorská 17
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Ďalšie požiadavky: Naša kozmetická firma hľadá kolegu/kolegyňu do tímu skladníkov, ktorí sa starajú o vybavenie objednávok do Slovenskej republiky, Českej republiky, Maďarska a Poľska. Práca sa vykonáva v nových, čistých skladových priestoroch, dostupných MHD aj autom. , , Osvedčenie na vysokozdvižný vozík je výhodou, ako aj znalosť systému POHODA, základná obsluha počítača.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Stará Vajnorská 147
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Ing. Soňa Šedajová
Telefón: +42918394144
Aktualizované 10.8.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník