FISH&AGRO farma, s.r.o.
Reštaurácia ,Areál rybolovu , relaxu a oddychu. Chovanie danielov a koní,

Kuchár

Náplň práce
Príprava jedál z jedálneho lístka
Zodpovednosť za tovar, poriadku v kuchyni. Práca na dlhý/krátky týždeň. Príprava, jedál na akcie. Predpoklady: zodpovednosť, flexibilita, chuť pracovať, tímový hráč
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Možnosť ubytovania Púchov, Práca v úplne novej prevádzke s veľkým areálom jazerom. Možnosť rybolovu. Areál určený na rôzne podujatia a koncerty.
Miesto práce
okres Púchov
Lednické Rovne, Jilemnická 56/30
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), organizovanie a plánovanie práce.
Osobnostné predpoklady: cieľavedomosť, praktické myslenie, precíznosť (presnosť).
Jilemnická 56/30
Lednické Rovne
Kontaktná osoba: Zdena Sláviková
Aktualizované 10.8.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár