M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Kuchár, Kuchár - Tatranská Lomnica

Náplň práce
Skúsenosti:
Menej ako 2 roky
Viac ako 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Komunikatívnosť, spoľahlivosť, pozornosť, iniciatívnosť – hľadáme kolegu so záujmom o stabilné zamestnanie v hotelovej spoločnosti, ktorá pôsobí už 25 rokov na slovenskom trhu cestovného ruchu, vo wellness hoteli priamo pod Lomnickým štítom.

Ďalšie požiadavky:
príprava jedál teplej a studenej kuchyne,
hmotná zodpovenosť za zverené tovarové zásoby,
vedenie evidencie vyplývajúcej z prevádzkového poriadku a HACCP,
bezúhonnosť dokladovaná aktuálnym Výpisom z registra trestov,
dobrý zdravotný stav
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
576,00 € + odmeny podľa dosiahnutého HV, príplatky, preplácanie nadčasov
Iné výhody

stravovanie,
zamestnanecké ubytovanie,
iné benefity podľa kolektívnej zmluvy,
týždenná dovolenka ( zdarma ubytovanie ) v ľubovoľnom zariadení SOREA podľa KZ ( aj pre manžela/manželku a nezaopatrené deti ),
voľné vstupy do wellness centier, bazénov a kúpaliska Termal raj, iné bonusy z benefitného programu Corplife pre zamestnancov SOREA
Miesto práce
Prešovský kraj
Tatranská Lomnica
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Aktualizované 15.10.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár