STARSTAFF, s.r.o.

Brigádnik, Administratívne práce

Náplň práce
Prijmeme šikovného/-nú brigádnika/-čku na pomocné administratívne práce týkajúce sa skenovania/skartovania dokumentov v Humennom počas letných prázdnin. Mzda - 2,759 €/hod.

Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
2,759
Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
Ihneď
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
V prípade záujmu nám zašlite životopis na e-mailovú adresu: humenne@starstaff.sk alebo nás navštívte osobne na adrese: Štefánikova 22, 066 01 Humenné. T.č.: 0948 233 499.
Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Brillová
Telefón: 0904 901 632
Aktualizované 20.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brigádnik